محتمل برنامه نویسی طراحی وب دانلود

محتمل: برنامه نویسی طراحی وب دانلود برنامه آموزشی طراحی آموزش development

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قیمت آپارتمان نوساز در منطقه ۲ پایتخت کشور عزیزمان ایران

سقف و کف قیمت آپارتمان نوساز و کلیدنخورده در منطقه ۲ پایتخت کشور عزیزمان ایران در معاملات نیمه اول اردیبهشت ماه ۶ میلیون و ۶۶۰ تا ۱۹ میلیون تومان است.

قیمت آپارتمان نوساز در منطقه ۲ پایتخت کشور عزیزمان ایران

قیمت آپارتمان نوساز در منطقه ۲ تهران

عبارات مهم : ایران

سقف و کف قیمت آپارتمان نوساز و کلیدنخورده در منطقه ۲ پایتخت کشور عزیزمان ایران در معاملات نیمه اول اردیبهشت ماه ۶ میلیون و ۶۶۰ تا ۱۹ میلیون تومان است.

به گزارش دنیای اقتصاد ، منطقه ۲ طی دست کم یک سال گذشته همواره در زمره ۶ منطقه پرمعامله پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار داشت ولی میزان معاملات در این منطقه در فروردین ماه با زیاد کردن قابل توجهی روبه رو شد به نحوی که سهم این منطقه از کل معاملات مسکن در ماه گذشته با منطقه ۴ برابر شد و هر دو در رتبه دوم قرار گرفتند.

در ماه گذشته ۴/ ۸ درصد از معاملات مسکن در منطقه ۲ پایتخت کشور عزیزمان ایران صورت گرفت و به این ترتیب رتبه منطقه ۲ به لحاظ حجم خرید و فروش مسکن ارتقا یافت. منطقه ۲ از طرفی یکی از مناطقی است که زیاد کردن قیمت مسکن در چند ماه اخیر در معاملات آن کاملا محسوس بوده هست. بر این اساس مالکان آپارتمان های نوساز همچنان انتظار زیاد کردن قیمت دارند و به همین خاطر قیمت های پیشنهادی خود را بالاتر از قیمت آخرین معاملات اعلام می کنند. از این رو مورد نیاز است متقاضیان خرید ملک در این منطقه پیش از انجام معامله در جریان تازه ترین قیمت های مسکن در محله های متفاوت این منطقه قرار بگیرند.

قیمت آپارتمان نوساز در منطقه ۲ پایتخت کشور عزیزمان ایران

داده های سامانه اطلاعات بازار املاک کشور عزیزمان ایران حاکی است کف قیمت آپارتمان نوساز و کلیدنخورده در منطقه ۲ پایتخت کشور عزیزمان ایران در معاملات اردیبهشت ماه ۶ میلیون و ۶۶۰ هزار تومان مربوط به آپارتمان ۹۷ مترمربعی واقع در خیابان شادمان بوده هست. همچنین گران ترین واحد نوساز در این منطقه در نیمه اول اردیبهشت، واحد ۱۷۲ مترمربعی واقع در محله سعادت آباد، خیابان شبنم بوده است که به بهای مترمربعی ۱۹ میلیون تومان به فروش رفت. منطقه ۲ علاوه بر محله های گران قیمت و لوکس مانند شهرک غرب و سعادت آباد، محله های میان قیمت همچون ستارخان، آلستوم، دریان نو و محله های با قیمت مناسب تر مانند چوب تراش، تیموری، طرشت و خوش شمالی را نیز در خود جای داده است.

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz